28 Aralık 2015 Pazartesi

KİTAP OKUMA HEDEFLERİM - SON DURUM VE GELECEK YIL PLANLARIM

Merhaba

Bu yıl için kendime 52 kitap okuma ve bunların yorumlarını bloga yazma hedefi koymuştum.

Sonuç tam olarak hüsran olmasa da pek de iç açıcı değil.

Yıl başından itibaren düzenli olarak okuduğum kitapları yazmadığım için birikti. Hatta hatırlarsanız biraz geriden geliyordum. Yine de bu yıl yazıp bitiririm diye düşünüyordum. Malesef olmadı. Yine de okuduğum tüm kitapları yazacağım. Baya bir geriden gelecek ama olsun. 

Bu yıl dediğim gibi 52 kitap okuma hedefimi gerçekleştiremedim. Ama çok kötü durumda da değilim. Toplamda 45 kitap okudum. Yaklaşmış olmak da bir şey bence :D Yani çok üzgün değilim. Benim için iyi bir sonuç

Gelelim yazma olayına. Mart ayında kaldım. Bu sorunu kafa karıştırmadan nasıl çözerim bilemiyorum. Arşiv gibi dursun istiyorum ama bu kez yeni yılda okuduklarımla karışacak. Blogta bir ocak 2016 de okuduğum kitaplar yazısı bir mayıs 2015 te. Baya bir karışıklık olacak. nasıl yapsam bilemedim. 

Son dakika: Eşimle konuştum kafa karıştırmadan bu sorunu çözebileceğimizi söyledi. Ay çok şükür. Tembelliğimin sonucu bu işte. 

Evet efendim. Bu yıl kesinlikle tembellik yapmayıp kitap yorumlarımı zamanında yazacağım. 

Bu yılın kitap hedefini de yine 52 olarak belirledim. Önce kitaplığımdaki 40 küsür kitabı okuyup onlar dışında kitap almamayı düşünüyorum. Yine de bazen kaçamak yapabilirim. Yine de bu kaçamak sayısını 10 ile sınırlandırıyorum. 

İnşallah bu yıl çok daha verimli bir yıl olacak. 

Diğer planlarım için buraya tıklayabilirsiniz.

Okuduğunuz için çok teşekkürler.

Hoşçakalın :D

1 yorum:

  1. Supersiniz kolayliklar dilerim.gultasarim.blogspot.com bende beklerim

    YanıtlaSil